Pulsometr POLAR A300 HR czarny

22314
Ocena 
536,11 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Warunki dostaw Warunki dostaw
Opis

A300 marki Polar to nie tylko pulsometr. To puls Twojego życia. Codzienne wysiłki, aktywność, a nawet sen - każdą czynność będziesz mieć pod kontrolą po to, by każda sekunda Twojego dnia była jeszcze bardziej efektywna.

Model jest wodoodporny, więc niezależnie od warunków pogodowych czy tego, ile długości basenu masz do pokonania, A300 będzie działać perfekcyjnie. W każdych okolicznościach. Czy idziesz, biegniesz, czy też odpoczywasz - zawsze trzymaj rękę na pulsie bez ciągłej kontroli i planowania. Bo to A300 zaplanuje za Ciebie wszystko. Jak?

To proste - A300 nie tylko precyzyjnie określa Twój puls i ułatwia utrzymanie go na optymalnym poziomie, takim, w którym wydajność treningu jest najlepsza. To niezwykle istotne i dlatego masz całkowitą pewność, że pomiar jest zawsze dokładny. Dba o to nadajnik na klatkę piersiową H7*, który nie bez powodu cieszy się ogromną popularnością. Jednak ponieważ każdy ruch ma znaczenie, a także odpowiednia długość regeneracji potreningowej, model A300 poinformuje Cię wibracjami, że już pora rozruszać kości. Wyświetla liczbę wykonanych kroków, pokonany dystans, ilość spalonych kalorii - dzięki temu jeden rzut oka wystarcza, by wiedzieć, jak pod względem aktywności minął Ci dzień.

Ale z A300 nie musisz się rozstawiać nawet w nocy. Jakość snu i jego długość mają niebagatelne znaczenie dla wydajności następnego dnia, a myśląc długoterminowo - dla Twojego zdrowia. Dlatego właśnie model ten automatycznie odnotowuje, kiedy zasypiasz i kiedy się budzisz, a do tego łagodne wibracje pomogą Ci wstać z łóżka bez zbędnej zwłoki. Co jednak najważniejsze, swoje nawyki dotyczące snu i zapis dotyczący aktywności będziesz mieć zawsze pod kontrolą dzięki aplikacji Polar Flow.

Szczegóły produktu
POLAR
22314
1 Przedmiot
Nowy produkt
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pulsometr POLAR A300 HR czarny

Pulsometr POLAR A300 HR czarny

Napisz swoją opinię
9 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku