Firma "ALPE BIKE" powstała w 1993 roku. Od początku staramy się, aby nasza oferta i poziom obsługi były zawsze na najwyższym poziomie. Na co dzień łączymy naszą pasję do rowerów, narciarstwa i wieloletnie doświadczenie, ale ponieważ „świat idzie do przodu”,  popieramy to ciągłymi szkoleniami, które podnoszą kwalifikacje naszego zespołu.

Oprócz sklepu internetowego alpebike.pl, prowadzimy w tej chwili pod marką ALPE BIKE także dwa sklepy stacjonarne, będące częścią sieci "Dobre Sklepy Rowerowe" oraz dwa serwisy rowerowe, narciarskie i snowboardowe. Gwarancją naszych usług jest współpraca z najlepszymi firmami. Każdy zakupiony u nas rower w razie potrzeby możemy zmodernizować według indywidualnych potrzeb każdego klienta. Składamy również rowery na zamówienie. W miarę możliwości realizujemy także indywidualne zamówienia na towary, których nie mamy w ciągłej sprzedaży.

Od założenia firmy zawsze staraliśmy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. W naszej stałej ofercie znajduje się wiele modeli rowerów górskich, trekkingowych, crossowych, miejskich, BMX i dziecięcych, jak również szeroki wybór części, akcesorii, odzieży rowerowych itp. Jesteśmy przedstawicielem takich firm, jak: AUTHOR, ACCENT, AGANG, BASIL, BERKNER, BIEMME, CAT EYE, CONNEX, DARTMOOR, ENDURA, FINISH LINE, GIRO, HAMAX, HAYES, IGUANA, KROSS, KRYPTONITE, MANITOU, MET, NALINI, PANARACER, PARKTOOL, RST, ROSSIGNOL, SALOMON, SAN MARCO, SCOTT, SIDI, SKS, SPECIALIZED, SPORTOURER, TACX, TOPEAK, UNIBIKE, UVEX, VIKING, ZIENER i wielu innych.

W okresie zimowym zapraszamy Państwa do zakupu sprzętu narciarskiego  i odzieży takich firm, jak: ROSSIGNOL, SALOMON, SCOTT, UVEX, BERKNER, ZIENER, VIKING i innych.

Chcąc pomóc Państwu w realizacji marzeń oferujemy kredyty ratalne, które są łatwym i szybkim sposobem na zakupy w naszych sklepach stacjonarnych. Aktualnie pracujemy nad tym, by oferta kredytowa była także dostępna dla naszych klientów internetowych. W sklepach stacjonarnych honorujemy płatności kartami kredytowymi/debetowymi.

Jeżeli mają Państwo spostrzeżenia, które mogłyby jeszcze usprawnić i polepszyć standard naszych usług, czekamy na Państwa sugestie: sklep@alpebike.pl

Nasze sklepy stacjonarne i serwisy

Zapraszamy do naszych sklepów, gdzie mogą Państwo zapoznać się z pełną ofertą sprzętu i akcesoriów przez nas oferowanych - rowerowych, narciarskich, snowboardowych oraz odzieży sportowej i butów trekkingowych.

Zachęcamy również do skorzystania z naszego serwisu rowerowego i zimowego (narciarskiego i snowboardowego).

Tychy, ul. Stoczniowców 70 nr 44 - Osiedle R - sklep
Tychy, ul. Stoczniowców 70 nr 44 - Osiedle R - serwis
Tychy, Al. Piłsudskiego 76 - Osiedle T - sklep i serwis

Śledź nas na Facebooku