Serwis

Pompka KROSS SKEIRON II DO AMORTYZATORÓW Z BLO

19752
Ocena 
T4CPO000146
169,99 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka prywatności

 

Warunki dostaw

Opis

SKEIRON II

Kochasz kolarstwo górskie i z każdej Twojej jazdy chcesz wycisnąć wszystko, co możliwe. W takim wypadku musisz odpowiednio zadbać o swoje zawieszenie. Nieważne czy Twój rower posiada tylko przedni amortyzator czy też wyposażony został także w tylny, bez pompki KROSS Skeiron II dobranie ich odpowiedniego ciśnienia może być niezwykle trudne. Niezależnie od tego czy Twoim głównym celem są wyścigi czy zabawa na singletrackach, odpowiednie ciśnienie w amortyzatorach jest kluczowe dla bezpiecznej i przyjemnej jazdy.

Niezbędne wyposażenie każdego miłośnika rowerów górskich

Pompka do amortyzatorów KROSS Skeiron II przeznaczona jest do użytkowania z amortyzatorami powietrznymi. Dzięki długiemu i elastycznemu wężykowi bez problemu dostaniesz się nią do nawet najtrudniejszych w dostępie zaworów. Dla Twojej wygody wyposażyliśmy ją w blokadę zaciskaną na wentylu, co tylko ułatwi Ci skuteczne pompowanie amortyzatora.

Pompka Skeiron II wyposażona jest także w precyzyjny manometr umożliwiający kontrolowanie ciśnienia w komorze powietrznej amortyzatora. Maksymalne ciśnienie pompki wynosi 300 psi, co pozwoli napompować każdy amortyzator. Żeby ułatwić Ci dobranie ciśnienia pompka posiada wygodny zawór upustowy.

KROSS Skeiron II został wykonany z wysokiej jakości aluminium – dzięki temu jest to nie tylko użyteczne narzędzie, ale także doskonale prezentujące się w domowym warsztacie.


Szczegóły produktu
19752
1 Przedmiot
Nowy
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pompka KROSS SKEIRON II DO AMORTYZATORÓW Z BLO

Pompka KROSS SKEIRON II DO AMORTYZATORÓW Z BLO

T4CPO000146
Napisz swoją opinię
11 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku