Lampa LEZYNE przód LED MINI DRIVE 400XL 400Lum SRE

35574
Ocena 
162,59 zł
Ilość
Dostępny

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Warunki dostaw Warunki dostaw
Opis
Kompaktowa lampka rowerowa z korpusem z obrobionego aluminium. Jasna pojedyncza dioda LED zapewnia moc do 400 lumenów i tryb dzienny flash. Czas pracy na baterii wydłużył się o 2,5 godziny do 20 godzin pracy. Posiada osiem trybów świecenia i wycięcia zapewniające widoczność boczną. Ładowanie jest proste dzięki zintegrowanemu, bezprzewodowemu portowi USB. Bezpieczne mocowanie do różnych kształtów i rozmiarów kierownic.

SPECYFIKACJA:
Max. moc: 400 lumenów
Waga: 83g
Maksymalny czas pracy: 20 godzin
Czas ładowania: 2:30 godziny


TECHNOLOGIE:

CNC ALUMINIUM CONSTRUCTION - aluminiowa konstrukcja CNC
Lampki LEZYNE LED cechuje aluminiowa konstrukcja CNC. Kompaktowa obudowa, która jest całkowicie wykonana z wysoką precyzją z obrabianego CNC aluminium zapewnia dużą trwałość i efektywne rozpraszanie ciepła.

COMPOSITE MATRIX - materiał kompozytowy Composite Matrix jest wzmocnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym zamiast aluminium do produkcji elementów, w celu obniżenia kosztów produkcji.

CONSTANT LUMENS - Diody LED emitują więcej światła przy mniejszym zużyciu energii w porównaniu do innych technologii LED. Lezyne oferuje najlepszą technologię LED, dającą rezultat w dłuższej perspektywie czasu.

SIDE VISIBILITY - Unikalna konstrukcja pozwala na 180 stopni widoczności, zwłaszcza bocznej, zwiększa bezpieczeństwo użytkownika podczas pracy w nocy.

USB RECHARGEABLE - Wbudowany bezpośredni port USB do ładowania, jest kompatybilny zarówno z portem USB komputera.

WATER RESISTANT - Wodoodporne, precyzyjne i wysokiej jakości uszczelki gumowe zapewniają doskonałą odporność na wodę we wszystkich lampkach Lezyne LED.
Szczegóły produktu
LEZYNE
35574
4 Przedmioty
Nowy produkt
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Lampa LEZYNE przód LED MINI DRIVE 400XL 400Lum SRE

Lampa LEZYNE przód LED MINI DRIVE 400XL 400Lum SRE

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku